Тернопіль - форум нашого міста

Приємного спілкування!

Наша реклама

Анекдоти з України

Друзі та статистика

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів каталог сайтів

Продам берци

Частка

Голосування

яке взуття найкраце для активного відпочинку, подорожі?

[ 0 ]
    0% [0%] 
    [ 0 ]
    0% [0%] 
    [ 0 ]
    0% [0%] 
    [ 1 ]
    100% [100%] 
    [ 0 ]
    0% [0%] 
    [ 0 ]
    0% [0%] 
    [ 0 ]
    0% [0%] 
    [ 0 ]
    0% [0%] 

Всього голосів: 1
    kotys
    Гість
    Гість

К-ть повідомлень : 5
    Репутація : 0

Продам берци

Створювати по kotys на тему Пн Лип 15, 2013 1:23 am

Ото пішла в декрет і зрозуміла, що на ті гроші, котрі дає держава в Тернополі не проживеш. Але позичивши певну суму і доклавши до декретних, можна розпочати власний бізнес. Теперонька торгую добротним взуттям, типу "берців, робочих і гадів," та сама ше не пам'ятаю, які там назви в народі ходять. Взуття таке, що на знавця, хто розуміється на ньому. Ну навіть не знаю, яка категорія людей, мені більш підходить, молодь, рокери, рибалки, воєнні, мисливці :), напевне... Капці класні, треба якоїсь реклами. Магазинчик на вул. Збаразькій 16, навпроти зупинки Шота Руставеллі, рахується на ринку Галант, знаходиться при дорозі. Думалось торг піде на ура, бо капці дійсно класні, правда таки дорожчі за тапочки. Але напевне, навіть, коли нашим людям віддавати задурно, то вони скажуть "як би у вас були мешти..." Цікаво, яке взуття на вашу думку "ходове".  Прохання до всіх, розкажіть своїм друзям, може тоді у мене з'явиться якийсь прибуток, або хоч відвідувачі, а то скучно якось.

Cьогодні: Сб Жовт 21, 2017 6:11 am